Ben Kimim?

IMG_4476_400

Herkese Merhaba,

1977 Ankara’da doğdum. Ege Üniversitesi İşletme Bölümünü ve Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisans programını tamamladım. Yaklaşık 13 yıl profesyonel olarak kurumsal şirketlerde çalıştım. Uluslararası firmalarda satış temsilciliğinde başlayıp satış müdürlüğüne kadar ilerleyen kariyerimi 30’lu yaşlarımın başında ilk kızım dünyaya geldikten sonra sonlandırdım. Hobilerini işe çevirmiş olan kişilerin mutlu olduklarını farkettikten sonra pilates alanında kendime yeni bir kariyer edinmeye karar verip herşeye sıfırdan başladım. Detaylarını aldığım eğitimler bölümününde paylaştığım workshop ve sertifika programlarına katıldım. Eğitimlerimi tamamlayıp “Balanced Body Comprehensive Pilates Instructor” oldum. Bu süreçte 4000 saatten fazla özel ve grup dersi verdim. Son olarak Amerika’da master hocalık eğitimimi tamamlayıp, Balanced Body Faculty Member ünvanını elde ettim ve sonrasında BBU’nun (Balanced Body University) İzmir’deki eğitmenlik eğitimlerini vermeye başladım. Ayrıca Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun İzmir’de gerçekleşen “Pilates Eğitmenliği” sertifika programında eğitmen olarak görev aldım. Son olarak 2017 yılında “Pilates Method Alliance Certified Pilates Teacher” sertifikasına hak kazanarak, bu sertifikaya sahip Türkiye’deki dört Pilates eğitmeninden biri oldum.

Geliştikçe ve öğrendikçe öğrenme isteğim ve öğrendiklerimi paylaşma isteğim daha da arttı. Şu anda kendi stüdyomda hem pilates eğitmenlerine, hem de öğrencilerime dersler veriyorum.

Hayatta yaptığı işi severek, özenle ve emek vererek yapmanın ışığına ve güzelliğine inanlardanım. Benimle konuşmak, tanışmak, fikir alışverişinde buluşmak için info@tilsimokay.com mailimden ya da 0 533 0 530 277 no’lu telefonumdan irtibata geçebilirsiniz.

Sevgimle,

Tılsım Okay